Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1267452, vložené 29.05.2026 10:14:26 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Blíží se den konce dohody se životem
Když jsem byl puberťák, měl jsem dost depky. Byl to děs a každý den jsem přemýšlel o sebevraždě. Třeba jsem stával v dešti ma nádraží celé odpoledne a koukal na vlaky a představoval si, jaké by to bylo skočit. Nakonec jsem měl rozhovor sám se sebou, ale ve skutečnosti to byl rozhovor v mojí hlavě s různými lidmi. Ptal jsem se jich, co by mi řekli na to, co si myslím. Výstup z rozhovoru byl takový, že jsem si řekl, že by byla blbost životu nedat trošku šanci. Ale že čekat na přirozenou smrt je dlouhé. Proto jsem došel k datu mých 25 narozenin. Pokud se zlepší, dám mu šanci, pokud ne, nejpozději den po narozeninách odejdu z tohoto světa. Ten den se blíží a život? Stojí pořád za houby. Řekl bych, že lituji, že jsem to neudělal už tenkrát. Nevypadá to, že by se to mohlo zlepšit. Sice se to změnilo. Už není intenzivní bolest, ale spíš tupá beznaděj. I když bolest je stále, nevnímám ji tolik. Byl jsem moudrý, nebyla to depka, byla to schopnost vidět, co jiní vidět neumí. Blíží se ten den a já jsem si jistý, že to udělám. Protože není důvod to neudělat. Je, je jich víc, ale nic. Ale ani jejich součet nevyváží dosavadní utrpení. Jediné, čeho lituji, že jsem to neudělal už dávno. I když tu byly i fajn momenty, byly to jen prolétávající sětlušky v nejčernější noci. Nemohli ji rozzářit.
 Murolo Muž24  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
30.05.2026 07:46:10
To není ještě bod zlomu. Navíc přes les nevidíš stromy.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
29.05.2026 23:39:49
O jaké změny si se pokoušel? Jak by ten lepší život bez utrpení měl vypadat? Jak by si v něm ty sám působil? Kým bys byl? Jaké by bylo okolí?

Udělal jsi dohodu sám se sebou, pokud nad sebevraždou budeš dále přemýšlet, zkus tu dohodu udělat s někým jiným. S někým, komu už pár lidí s bolavým srdíčkem a beznadějí, pod rukama prošlo. Třeba budou skutečně pomoct najít cestu ven. Někdy se samotnému člověku hledá příliš těžce.
 Jedna frajerka Žena24 Kategorie
29.05.2026 18:14:46
Můžeš se z toho ještě dostat.
Deprese je lecitelna
 Opravdová
29.05.2026 14:06:43
Tak si zkus ještě pořádně zafetovat a poklátit u toho nějaký děvky, to prej funguje aby chtěl člověk zase žít. Každopádně psychedelika jsou taky fajn na hlubší náhled do sebe sama.
 Ton
29.05.2026 13:03:04
Jsi příliš mladý, utrpení tě ještě čeká tvl. :)

Protože prostě poznání přichází s utrpením. Např. Eckhart Tolle by se nikdy duchovním učitelem nestal, kdyby tomu nepředcházely dlouhá léta utrpení.

Je to pochopitelně risk a na pokraji sebevraždy, nemusí to vůbec dopadnout dobře. Ale kdyby ses mě před touhle inkarnací zeptal, jestli bych do toho šel znova, řeknu určitě!
Smajlík  Jáchym
29.05.2026 12:05:49
Jinak, já v tvém věku studoval třetí vš, i tu jsem, díky depresi, nezvládl, neměl jsem peníze, od rodičů jsem utekl, pomohli mi babi s dědou, jinak bych byl možná na ulici, najít rozumnou práci mi trvalo do 27 let, do toho jsem musel řešit dost věcí v rodině, úmrtí, vztahy... Teď se cítím dobře, mám fajn práci, našetřenou rezervu, cvičím, vzdělávám se, líbím se holkám... Ono se to může dost rychle otočit i u tebe, jen je třeba tomu jít trochu naproti. Hodně štěstí.
 HlavuVzhuru
29.05.2026 12:01:27
To je škoda, na jednu stranu ti dost rozumím, na druhou... Víš, stejně časem všichni umřeme, on život je celkem krátký, i když se ti to možná teď nezdá, tak proč tomu nezkusit dát ještě šanci? Myslíš, že ten problém, co máš, nemá lepší řešení? Mluvil jsi o tom s někým? Drž se.
 HlavuVzhuru
29.05.2026 11:11:43
Duska jsi studoval? Mne zachranil zivot.
 hghgh

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk