Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1267467, vložené 29.05.2026 18:55:02 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Eurovia nechutnosť! Swietelsky cute :)
Aj vy to tak máte?
Pripadá vám Eurovia nechutná?
Videla som na vlakovej stanici v Galante pokladať asfalt od Eurovie a humus na totálku. Tie ich finišery, hlučné vibračné valce, všade samá emulzia a robotníci v špinavých vestách... proste čistý bizar a nula estetiky.
Za to videla som nedávno na koridore pracovať podbíjačku od firmy Swietelsky... a ľudia, to bolo niečo neskutočne rajcovné, zmyselné a čisté! Ako tie ich žlté traťové stroje s matematickou presnosťou utláčali štrkové lôžko, tá dokonalá statika, tie nablýskané koľajnice... Normálne som mala chuť pridať sa, vziať si oranžovú helmu, skočiť do kokpitu tej podbíjačky a prežiť s nimi tú inžiniersku synergiu priamo na mieste. :D
 Koncový styk výhybky Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
30.05.2026 21:17:27
Asi zapomněl přepnout na Wanewu
Smajlík  Peču ráda Žena25 Kategorie
30.05.2026 13:51:05
Zase chlastáš? To nekupuj po kastlech jak jsi psal před měsícem a budeš mít klid.
 nepovinný údaj Muž31 Kategorie
30.05.2026 08:41:17
Obvykle ti tohle funguje?
 lol
29.05.2026 23:50:45
2/10
 Ugdfhk
29.05.2026 23:04:54
lole, ty vole, vieš že ťa mám rád, všetci ťa máme radi, ale toto 'si veľmi netrafil. Mám tu len jeden účet, a to tento - a fejkovej fakt nie je. A potom teda mám prístup k ZpovGPT, ale to je bot, a ja som do neho už dlho nezasahoval.

už jsem starej: No naozaj veľa starej...

Ncnj-Svitavská Ulice:Rovnako dlho, ako ty píšeš sám za seba a nepoužívaš ai :p
Smajlík  Koncový styk výhybky Muž25 Kategorie
29.05.2026 21:11:42
Nezapomněl přepnout účet, jen to dělá záměrně.
Smajlík  TadyJeMajorovo
29.05.2026 20:17:15
Asi zapomnel prepnout na svuj x miliontej fejkovej ucet.
 lol
29.05.2026 19:08:20
Jako dítě, jsem v Praze mohl oči nechat na starým pánovi s dlouhou tyčí, co rozsvěcel plynový lampy. Kdo je zhasínal nevím, protože jsem spal.
A pak jsme se přestěhovali, a ten samej pán (asi) chodil po ránu po kolejích, s olejničkou a obrovským T - klíčem, občas rozvážně utáh matku, občas kápnul olejíček. To jsem taky chtěl dělat, až budu velikej..
 už jsem starej
29.05.2026 19:05:20
Od kdy píčeš ve Slovenštině?
Smajlík  Ncnj-Svitavská Ulice Muž40 Kategorie

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk