Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Spoveď č.1267486, vložené 30.05.2026 13:54:51 Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Vše je jinak...
Dnes jsem zjistil, že vše je jinak, než jsem myslel, ale už nemám náladu to rozepisovat.

Ale je to jeden z důvodů, proč jsem tu, i když jsem napsal, že už tu nebudu.

Prostě jsem si něco uvědomil a vše vnímám z jiné perspektivy. Ale fakt nemám na to, to tady rozepisovat. Mohlo by to být moc dlouhé.
 Ncnj-trénink Muž30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslané rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš, aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj si ju TU !
 
31.05.2026 09:03:43
bez digitálního detoxu se neposuneš

je smutné, že si nenecháš poradit, jsi paličatý, umíněný a motáš se v kruzích...

každopádně to že napíšeš, že už nenapíšeš a pak znova napíšeš, tak všem na zpovědnici je to jedno,
ale tobě to jedno není, porušuješ svoje slovo, tvoje slovo nemá cenu zlámaný grešle

už ti radit nebudu, tobě není pomoci
Smajlík  tricet14
31.05.2026 09:03:38
Aha, jasně, vše je jinak, vždycky je všechno jinak, měls hrozně těžkej život a my ostatní nevíme, čím sis prošel, a beztak jsme na tom z 99% hůř než ty, ty máš 10000x efektivnější trategii na 100000x lepší život, ano ano, tak zase čau zejtra.
Smajlík  Koncový styk výhybky Muž25 Kategorie
30.05.2026 18:51:50
Tak zítra zase čau.
Smajlík  ani jsem to nečetl
30.05.2026 14:36:12
To máte těžké, pane. Člověk si celý měsíc myslí, že jede do Budějovic, a pak zjistí, že sedí ve vlaku na Brno. A nejhorší na tom není, že jede špatně, ale že si celou cestu připadal náramně chytrý.

Tak jsem si řekl, že už nikam nepůjdu, nic nebudu vysvětlovat a nechám svět světem. Jenže pak člověk zjistí něco nového a je v tom zas až po uši. To je jako s hospodou — slavnostně oznámíte, že tam už nikdy nevkročíte, a za dva dny sedíte u stejného stolu a vysvětlujete, že jste přišel jen na minutu.

Jestli jste tedy zjistil, že všechno je jinak, gratuluji. To znamená, že ještě nejste úplně ztracený případ. Nejhůř jsou na tom ti, kteří nikdy nezjistí nic a celý život si spokojeně pletou hasiče s pohřebním průvodem.

A že se vám to nechce rozepisovat? To je rozumné. Většina velkých pravd se stejně nedá vysvětlit. Když se o to člověk pokusí, vznikne z toho buď úřední protokol, nebo manželství.
 Ncnj-Svitavská Ulice Muž40 Kategorie
30.05.2026 14:28:17
Objevil jsem něco významného a velkého a budu postupovat úplně jinak...

Ale už prostě nějak nechci o tom psát, prostě nevím proč, ale nějak o tom nechci psát. Protože prostě proč.
 Ncnj-trénink Muž30 Kategorie
30.05.2026 14:24:41
takhletak: V podstatě meleš nějaké nesmysly, že si něco o mě domýšlíš...

Já objevil extrémně efektivní strategii, která spočívá v něčem jiném, ale prostě už nemám na to o tom psát.

Něco mi brání, ale na něco jsem přišel. Objevil jsem něco.
 Ncnj-trénink Muž30 Kategorie
30.05.2026 14:07:36
Nevidím důod nechodid na zpovědnici a už VŮBEC nevidím důvod nehrát Slither.io. Ty totiž si máš život nastavit tak že práce práce práce a tyhle věci si nechat jako odměnu po práci. Bejt na tomhle závislej není závislost, je to lenost že se nedonutíš dělat něco jinýho a pak se věnuješ tomuhle víc než bys měl. Všechno se dá dělat s mírou, jen chtít, nebejt línej se donutit dělat ty věci co se ti nechce dělat.
Smajlík  takhletak

Megaslevy

Pridanie rozhrešenia Staršia spoveďNovšia spoveďHlavná stránka
TVOJA PREZÝVKA:

OPÍŠ BEZPEČNOSTNÝ KÓD:
Captcha

Tento inzerat nekúpite.
Pridať inzerát momentálne nie je možné.
TEXT ROZHREŠENIA:

PRILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jaj no niééé ?! sakra mmmuc
(žiadny )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk