Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Konečně jsem to logo našel DC.
|
|
|
Napadl mě Represent nebo DC. Koukni sem: https://wallpapercave.com/wp/wp3243402.jpg
|
|
|
Aha, já si přidstavil dva otočené oblouky se smyčkou jako zakulacené W se smyčkou uprostřed. Ty máš hele dost zvláštní způsob myšlení, jestli logo Horsefeathers popisuješ takhle. S tebou by to bylo na dlouho, koukám. Čas bych možná měl, nervy nikoliv.
|
chci zůstat v klidu |
|
|
Fotku můžete nahrát někam na web (např. na imgbb.com či jinou podobnou službu) a sem napsat odkaz.
|
|
|
Hodně by pomohlo vědět, kde nebo na čem jste dané logo viděl.
|
|
|
Sorry jako žádné podobné neznám..
|
|
|