Chceš dneska urobiť dobrý skutok ? Pomôž vyššie
uvedenému hriešnikovi tým, že mu dáš nejaké rozhrešenie! Môžeš mu
ho poslať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol pri spovedi, alebo napísať
verejne vyplnením formulára na konci tejto stránky. A ak nechceš,
aby pod tvojou prezývkou mohol vystupovať ešte niekto iný, zaregistruj
si ju TU !
|
Fucking crazy znamená souložit s bláznivou?
|
|
|
Překlad ze suterénštiny: "nic jsem neobjevil, na nic jsem nepřišel a pořád jsem jenom líná sračka, který se nechce se sebou nic dělat, takže čau zejtra, konec hlášení."
|
|
|
To je zvláštní věc s těmi závislostmi. Člověk je léta poráží, a přitom pořád prohrává. Vymýšlí plány, předsevzetí a rozvrhy, zapisuje si je do sešitů, ztrácí sešity, kupuje nové sešity a nakonec zjistí, že největší závislost měl vlastně na kupování sešitů. A pak se jednoho dne stane něco nepochopitelného. Člověk objeví tak prostou a nenápadnou věc, že by se za ni skoro styděl. Jenže ona funguje. A protože funguje, začne být abstinence najednou příjemnější než všechny ty slavné požitky, za kterými se dříve hnal jako četník za zlodějem slepic. Lidé mu pak vysvětlují, že má být opatrný, že se nemá radovat předčasně a že závislost je zákeřná bestie. To všechno je jistě pravda. Ale člověk, který se dlouho topil, má právo být nadšený z toho, že konečně našel břeh. A i kdyby se ukázalo, že je to jen malý ostrůvek, pořád je to lepší než polykat vodu uprostřed rybníka. Proto jsem dospěl k názoru, že mít jednu fungující strategii je v životě cennější než tisíc moudrých rad od lidí, kteří žádnou nepotřebovali. A jelikož moje strategie funguje, hodlám se jí držet s takovou vytrvalostí, s jakou se hostinský drží výčepu během obecních slavností.
|
|
|
Vím, že tady to nikoho už nezajímá, ale stejně to sem napíšu, co? Ano, máš pravdu, je to úplně vtipné.
|
|
|
"Spíše to stále vstřebávám, jelikož mám něco, co jsem nečekal. Najednou to jde, je to snadné, prostě úplná změna. A stačilo jen jinak přemýšlet, jinak to trochu celé brát a najednou je to úplně jiné a najednou to prostě jde..." Ty jsi fakt kašpar. Už to neni ani zábavný už jsi s tím otravnej.
|
|
|
"A jak přesně to funguje? Je těžké to nějak napsat, protože je to extrémně individuální, v podstatě pro kohokoliv, kdo by to tady četl je to bezvýznamné, ale pro mě osobně je to něco, co prostě funguje." A nechceš to zkusit? Třeba by to někoho mohlo inspirovat, teda za podmínky, že se toho budeš držet a nebudeš tady zítra psát, že je všechno zase jinak.
|
|
|
Abstinuju od internetu, proto jsem na internetu a píšu o tom.
|
hehe432 |
|
|
Je to úplně vtipné, protože ta extrémní efektivita a funkčnost mě vlastně žene do toho, abych se tomu věnoval. Je to takový ten pocit naprosté moci, který je takové opojení. Najednou jste v situaci, kdy máte nad něčím naprostou moc a tak moc se Vám to líbí, že už nechcete jinak. Paradoxně ten pocit je pro mě to, že mám naprostou moc nad něčím, s čím jsem měl problém. A najednou to člověka extrémně baví. Když někdo chce abstinovat, trápí se s tím. A já jsem našel způsob, který je tak neuvěřitelně dobrý, že vyloženě chci abstinovat, protože když vidím, jak to krásně jde a snadno, pak vlastně mě to baví a užívám si ten pocit, jak to jde krásně a snadno. Je to jako kdyby se člověk ukájel sám nad sebou a nad tím, že mu najednou něco jde, úplně boží pocit moci. Vyloženě mám pocit, že mě to úplně nakopává. Měli jste problém a najednou nad tím máte absolutní moc.
|
|
|
Spíše to stále vstřebávám, jelikož mám něco, co jsem nečekal. Najednou to jde, je to snadné, prostě úplná změna. A stačilo jen jinak přemýšlet, jinak to trochu celé brát a najednou je to úplně jiné a najednou to prostě jde... Už jsem to otestoval a je to vlastně takový masakr dalo by se říct. Masakr v tom, jak je to efektivní. Abstinence mě extrémně hodně baví a přebíjí totálně jakékoliv jiné úmysly.
|
|
|
|