Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Pomoc spovednici
Vážený návštevník,

možno ti naše stránky pomohli, možno si ty ich prostredníctvom pomohol niekomu inému a možno si len čítaš osudy a názory ostatných. Pokiaľ si objavil zmysel tohoto internetového zákutia, a my veríme, že áno, skús pouvažovať nad tým, či by si ich nedokázal podporiť. Je asi zrejmé, že toto všetko nevzniklo samo od seba, ale že Spovednica je výsledkom stoviek hodín usilovnej práce. A že nie je možné ju s jej rozsiahlou databázou a množstvom prístupov provozovať 24 hodín denne 365 dní v roku na bezplatných internetových serveroch. Stejne tak ako to, že by bolo škoda na ňu prostredníctvom platenej propagácie neupozorňovat ľudí, ktorí o nej ešte nevedia, a trebárs niečo takého práve márne hľadajú. Bohužiaľ nie na všetko stačí bezmedzné nadšenie tvorcov. Takže jediným účelom tejto stránky je ukázať, akými spôsobmi by si trebárs i ty mohol Spovednici pomôcť.

Tvoja Spovednica
 
Tričko

Ako najdostupnejšiu formu pomoci ti ponúkame možnosť zakúpenia originálneho trička Spovednice. Je výber z toch variánt a cena púhych 230,- Kč.

TRIČKA JSOU VYPRODÁNA A ZATÍM NEPLÁNUJEME VÝROBU DALŠÍ SÉRIE.

  Vyobrazenie tričiek a objednávku nájdeš TU
Ikonka

Máš vlastné stránky? Umiestni na ne ikonku Spovednice.
Potrebný HTML Kód:

  <A HREF="http://www.spovednica.sk">
  <IMG SRC="http://www.spovednica.sk/grafika/zpico1.gif" 
  ALT="Vstup do Spovednice" WIDTH=88 HEIGHT=31 BORDER=0></A>
Peňažný dar

Prispieť môžeš i ľubovolne malou finančnou čiastkou zaslanou na účet Spovednice:
POZOR! Účet je v českej, tedy zahraničnej banke.

  Číslo účtu: 670100-2203481456/6210
  Variabilný symbol: 991301
Klub Spovednice

Pokiaľ sa ti na našich stránkach páči a bol(a) by si ochotný(á) prispieť jak finančne tak i aktívnou účasťou, staň sa členom Klubu Spovednice, minimálna výška ročného členského príspevku je 300,- Kč.

Podmienkou členstva je zaregistrovanie tvojej prezývky a overenie registračných údajov niektorým zo správcov. Za svoje členstvo nezískaš žiadne výhody, ale ostatní návštevníci Spovednice ťa okamžite odlíšia od ostatných. A bude to pre nich jasná informácia o tom, že nie si len anonymnou postavičkou, ale niekým, komu na Spovednici záleží.
Sponzorstvo

Chceš přispieť väčšou finančnou čiastkou alebo ponúknuť pomoc trvalejšieho charakteru? Ponúkame umiestnenie loga tvojej firmy alebo nejakej inej upútávky na úvodnej stránke Spovednice. V prípade záujmu nás prosím kontaktuj na info@zpovednice.cz.
Reklama na Spovednici

Máš internetový obchod? Alebo chceš upozorniť na svoje stránky?
Objednaj si reklamu na Spovednici. Jedná sa o banner v záhlaví stránok.
Ceny sú viac než priaznivé a dohoda možná.

  Viacej informácií nájdeš TU

Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk