Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštevníka
Uživatel Windows
Ventoline! K a J není Eva a Vašek!!!

Index důvěry:
20

Má k rozdělení:

7

4

Pohlavie: žena
Vek: 22
V spovednici pôsobí od: 23.08.2025 23:54:57
Číslo profilu: 113026
Naposledy sa prihlásil: 11.06.2026 19:53:55
Posledné rozhrešenie dal: 09.06.2026 20:12:13
Doteraz napísal rozhrešení: 280
Bodovanie aktivity: 0 bodov
Počet návštev tohoto profilu: 4592
Obľúbené WWW:
Vstupný dotazník:   zobraz
Osobné štatistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Člen klubu Spovednice
Stály návštevník
Registrovaný návštevník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobná návštevná kniha Starší záznamy v knize
09.06.2026 20:47:11
Nesmír:
Teď je otázka, jestli tě zajímají věci, které mi na holce imponují (nebo abych mluvil víc česky věci, které mě na ní zaujmou/které obdivuju) nebo které mě rajcují.
Já bych řekl, že tě asi zajímá spíš to druhé, protože to je samozřejmě pikantnější, ale to by bylo spíš na nějakou soukromější debatu, protože to tady veřejně psát nebudu xD (ale aspoň řeknu, že ouška to nejsou :D).

Aspoň odpovím na to první: líbí se mi, když není úplně hloupá, např. studuje/vystudovala vysokou, má nějaké ambice, chce být v něčem dobrá a její ideální víkend neznamená strávit ho doma u filmů.

Co se tobě líbí u kluka? A stačí odpovědět jen na to první :D

Haha, dokážu si to představit :D Tam říkají, jak jim alkohol zničil život, a ty tam s kocovinou, ne :DD
Jinak ty sis zkusila práci na každém oddělení?
A jestli ti radili, že se nemáš otáčet zády, tak to muselo být docela drsný, ne?

V podstatě ano, ale až v září.
Teď řeším hlavně diplomku, kde jsem si v typickém Nesmírově stylu stanovil ambiciózní cíl posunout oblast AI v jedné dané oblasti zase o něco dál, jenže se ukazuje, že to samozřejmě není tak jednoduché a už z toho začínám být ve stresu, jak se blíží deadline.
Ale zas co jsem za ty roky zjistil, je, že největší výkony podávám, když jsem pod tlakem, takže věřím, že to zvládnu.
Další věc je startup, který jsme založili s kamarádem, a už bychom ho rádi uvedli na trh, a je s tím mraky práce, takže to je teď pro mě spolu s diplomkou docela vražedná kombinace, no.
05.06.2026 20:18:53
Lovec incelů:
Katka a Jindra.
05.06.2026 02:22:39
Nesmír:
Tak dobrý, já už se bál, že sis mě už zařadila do stejné kategorie :D
A jen abys věděla, byl to jen vtip, mně na holce imponují úplně jiný věci než fotky v ouškách :D

Ty jo, tak to věřím, že muselo být zajímavý, takový trochu zvláštní vhled do lidský psychiky. Asi to muselo být dost intenzivní, co?

Já to chápu, je možný, že bych se taky jako malej leknul, taky jsme měli starou bednu, jen mě to trochu rozesmálo, jak jsi to popisovala, ale vůbec jsem to nijak nemyslel proti tobě.

Jinak promiň, že odepisuju s takovým zpožděním, holt je mám teď rochu náročnější období a mám málo času
28.05.2026 23:41:23
Nesmír:
Tak jo, kam ti to pětikilo můžu poslat?... Nee, radši toho nechám, ještě mě budeš mít za stejně nenormálního jako zdejší osazenstvo, i když to si asi stejně myslíš :D

Tys tam měla stáž, jo? Musel jsem si to vyhledat, protože mi ten název zněl, jako by to bylo někde v Rusku, ale je to v Česku. Asi jsem jen negramot, co nezná české nemocnice :D

Tak joo, tak já se na to podívám až budu mít chvíli volného času.
Nevím proč, ale už jen ta představa, jak ses jako malá lekla, že se při změně barvy rozbila televize... Úplně jsem si to živě představil a strašně mě to rozesmálo xddd
27.05.2026 22:12:51
Ncnj-Svitavská Ulice:
https://www.youtube.com/playlist?list=PL 9383CC2C6DBD902F

27.05.2026 21:36:37
Ncnj-Svitavská Ulice:
Fazole s chlebem a Cola Zero
26.05.2026 17:36:19
Nesmír:
V pohodě, ještě aby ses to učila, že jo :D
Haha, to bych chtěl vidět xdd

Já nepopírám, že jsme obecně asi méně normální než zbytek populace. Na druhou stranu to většinou zase nejsou takové extrémy, jak o nás kolují, ačkoliv samozřejmě i výjimky se najdou :D
A pořád si myslím, že jsme o dost normálnější než někteří jedinci tady na Zpovědnici, což teda ale zase není tak moc těžký, si myslím :D

Vždycky nějaké úryvky, ale celý ne, tak aspoň mám motivaci na to kouknout, ačkoliv budu muset přetrpět češtinu. Posledních pár let s ní mám nějaký issue a radši všechno sleduju v angličtině, noo xd

PS:
Co to máte za beef s MamoruOshii? Jsem koukal, že týpek dostal 4 dynamity xdd
26.05.2026 17:14:42
Klatovský šukafon:
Zachraňováním životů přece.
26.05.2026 16:37:40
Ncnj-Svitavská Ulice:
Mě by zase zajímalo, co znamená apd (to používá vetřelec)
26.05.2026 11:49:41
Nesmír:
A tak to jsme si úplně nerozuměli, tohle je furry code dekodér, to znamená, že pokud už to máš napsané ve furry kódu, tak ti to dekóduje do běžné řeči, ne opačně. Takže první se musíš naučit furry kód, no :D
Viz https://www.captainpackrat.com/furry/fur code.htm

"abys byl takhle chytrej tak tomu asi musíš obětovat trochu normálnosti :Ddd"

To bych mohl vyprávět ze školy fakt desítky příběhů, o různých učitelích nebo spolužácích :D

"Ale zase je tu tenhle argument žejo… (https://youtu.be/eBiArrVqS3I)"

Ježíš, to je dobrá hláška, tu budu používat :D
24.05.2026 22:10:06
Klatovský šukafon:
Ahoj, přijdeš mi sympatická, nepoznáme se?
24.05.2026 15:14:45
Koncový styk výhybky:
Hej, mě pivo taky zrychluje! Víš, že 'sem do tebe lil tehdá v H2 jedno za druhým. Klidně přijeď znova a přesvědčim tě, jestlis zapomněla a jestli mě jenom netaháš za prdel. To, že nepiju při pochodu 75 km, neni absence pivního genu, to je jenom znalost procesů, který se v těle dějou nejen hned po požití, ale třeba i v řádu nižších hodin po něm
24.05.2026 12:28:10
Nesmír:
Tak v AZ kvízu je divnej každej druhej, ne?

To zas vůbec, Grznár sype a hodně. Já jsem naturál, navíc pořád moje výkony jsou na úrovni amatéra. Ono asi záleží, jak definuješ "hodně namakaný".
Pokud to bereš z pohledu člověka, co to nemá jako svůj hlavní cíl a dělá to ve svém volném čase, protože ho to baví, tak to asi splňuju.
Pokud bys to brala z pohledu, jak je namakaný třeba Grznár nebo Larry Wheels, tak to vůbec. A agresivitu vyloženě nesnáším.

No s tím pivem jsem si to tak nějak myslel, ale tys potom začala s tím, že vás vesničany pivo zrychluje, a vyznělo to tak, že jakékoliv množství vás zrychluje :D Tak když to jsou dvě piva v rozmezí nevím tří hodin, to je úplně v pohodě :D Ale vsadím se, že víc než tohle množství už by na tebe taky mělo opačné účinky :DD

Tak jo, on to má na svých stránkách a původně jsem si říkal, že ho tady nebudu zmiňovat, ale když to má takhle veřejně, tak mu to asi nevadí... :D (Mimochodem on je fakt extrémně chytrý člověk a já si ho hodně vážím, je autorem celé řady věcí, za zmínku stojí protokol BIRD, na kterém stojí dost velká část internetu, což je hustý!).
https://mj.ucw.cz/furry/
23.05.2026 15:04:43
Nesmír:
Se mi líbí, že automaticky předpokládáš, že matfyzák není normální :D A kostíci, cože? xdd

Hele, já vím, že o matfyzácích koluje hodně stereotypů a některé jsou i pravda, ale zrovna kostíci bych fakt neřekl, většina vypadá úplně normálně a dost velká část pravidelně sportuje :D

No, trochu namakanyho... Poslední pár let už je to víc než jen trochu :D Nebyl to úplně účel, ale mě prostě baví tahat těžký váhy, noo xd

S tím počítáním tak já jsem takhle asociální hodně výjimečně, ale mě asi dva dny před tou kalbou kamarádka řekla, že se na státnice nebude učit derivaci jedné ztrátové funkce, protože je těžká, ale přitom ona tak těžká není, a zrovna jsem si na to v hposde nějak vzpomněl, tak mi to nedalo a musel jsem to začít počítat, nutno dodat, že jsem na to taky nepřišel xdd, ale ono to fakt není těžký, jen já zrovna tuhle funkci viděl po dvou letech poprvé a úplně nepomáhalo, že jsem už v sobě měl 7 piv :D

Neříkej mi, že když si dáš, řekněme, 4+ piva, že se ti jde rychleji? :D Já dám na tůře klidně víc (ale to je hlavně kvůli tomu, že když jdeme s kámošema do hor, tak si to všechno nosíme sebou, takže čím víc vypiješ tím lehčí to máš) a fakt si nemyslím, že bych byl rychlejší :D A to mám taky vesnické geny, já jsem vlastně první generace naší rodiny spolu s mojí sestrou, která se narodila v Praze :D

Joo, naštěstí jsem to o něm zjistil až nějaké dva roky potom, co jsem ho měl, takže dobrý :D Teď koukám na jeho stránky, on dokonce vytvořil nějaký furry language dekodér, ach bože xdd
23.05.2026 12:22:35
Real El Fůňo ( ):
Ten incel co sem píše má slušný odhad
23.05.2026 12:21:04
Real El Fůňo ( ):
Už odjeli (předčasně).
23.05.2026 11:37:41
občasný spotter ( ):
Real El Fůňo: Sorry, nedošlo mi, že KR05 a KR09 vlastně obsluhuje ATE... Takže někde Frenštát, Rožnov a okolí.
23.05.2026 11:25:30
Uživatel Windows:
Fouňa:

Takhle nad tim nesmíš přemýšlet, prostě se to mělo stát, tak se to stalo… Ale já mám asi pracovní deformaci, tak mi umírání, pokud se nejedná o blízký, je celkem šumák. Tak nevim jestli tohle je validní rada :Ddd
23.05.2026 11:23:20
Real El Fůňo ( ):
Neznal jsem ho. Oni přijeli sem na rekreační chaty... ale, to je hrozné, že jdeš někam na dovolenou a tam ti umře někdo příbuzný.
23.05.2026 11:20:02
Uživatel Windows:
Fouňa:

Ale vrtulník debilní viď xddd znali jste se nějak dobře?
Pridanie nového zápisu
TVOJA PREZÝVKA:  TVOJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk