Ahoj

. Já jsem se po pár dnech přihlásila, chtěla něco napsat a tys měl zamklej profil a - 5 bodů, tak jsem si říkala, co se děje

.
Teambuilding byl celkem dobrej, hlavně jsem to tedy psychicky přežila, což je na tom nejlepší. Bylo to narvaný aktivitama, něco jsem dělat odmítla, třeba lézt kilometr a půl do kopce. Radši jsem tam odvezla auto a s kolegyní prolezla starobylý kostel, který byl čistě náhodou na chvíli otevřený. Vy máte v práci taky něco takovýho?