Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštevníka
Michal-222
Tak vítej, no, když už jsi tady...
Fotografia nebola nahraná

Index důvěry:
164

Má k rozdělení:

21

10



Pohlavie: muž
Vek: 44
V spovednici pôsobí od: 22.09.2019 18:31:53
Číslo profilu: 106631
Naposledy sa prihlásil: 18.06.2026 18:15:24
Posledné rozhrešenie dal: 18.06.2026 18:33:43
Doteraz napísal rozhrešení: 35936
Bodovanie aktivity: 10 bodov
Počet návštev tohoto profilu: 105485
Obľúbené WWW:
Vstupný dotazník:   zobraz
Osobné štatistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Člen klubu Spovednice
Stály návštevník
Registrovaný návštevník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobná návštevná kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
15.04.2026 15:49:14
apd-zív ( ):
kaiten: Ad kec o konci vztahů, který jsem úspěšně přehlédl, protože káčko zpravidla přeskakuju jako spammera s VIP statusem

No, nasírání se ostatním lidem do blízkých, partnerek, soukromí a projektů, to je tvoje vizitka, kaitene.
Každopádně, mé hodnotové a názorové postoje jsou dlouhé roky v základu pevné a na rozdíl od mužů slabších povah je ženy neovlivnují nad rámec zisku dalších zkušeností.

Jinak, pokud tobě nikdy neskončil žádný vztah, tak jsi a) nikdy žádný neměl, b) máš celoživotní partnerku, o čemž při tvých kvalitách asi všichni dost pochybujeme.
Normálním lidem se to občas stává, kaitene. Říká se tomu život.
Žádné problémy se ženami nemají totiž jen ti, kteří žádné ženy nemají.

Tyhle trapné kecy zakomplexovaných paniců nebo podpantofláků na jiné muže vždy jen ukazují, že jejich autoři si nejsou jisti svými mužskými kvalitami, svými vlastními vztahy, nebo svými skutečnými či fiktivními partnerkami.

Ps: Vždy mluví samo za sebe, pokud tady admin sprostě uráží jiné uživatele, nebo zkouší podobné ubohosti na své oponenty, když mu došly jakékoliv argumenty.
Zvláště na webu s účelem pomoci bližním.

Každopádně, pokud jsi snad chtěl zasahovat nějaké slabiny, tak to je z tvé pozice internetového hejtra úplně zbytečné. Hejtři jdou ÚPLNĚ mimo mě, nechovám k nim žádné pozitivní ani negativní city, ani je nijak vnitřně neřeším - beru je jen jako narušené boty, kteří si do jiných lidí projektují své vlastní posrané životy.
Od toho máme my muži osudové ženy.
Jsi pro mě hejtr pouhý, navíc špatný, nudný a líný.
15.04.2026 15:31:17
apd-pochvalasbanem ( ):
Ad č.1266179
Většinově VELKÁ shoda.
Většinu vztahového přístupu vidím stejně.

Tak, proč se se mnou pořád hádíš, míšo?
Jo, protože zítra zas budeš psát feministický opak.

Ps: Važ si té pochvaly, bude odměněna banem.

Pps: Místní K adminování nemá smysl rozebírat, když veškeré odlišné názory na něj K maže s banem. To je pak provokace chtít ode mě na to téma něco psát.
Ale fakt se neshodneme. Zildjian to tady za zlaté éry ošéfoval sám a to tu byla 100x vyšší návštěvnost a traffic. Dnešní traffic ti s prstem v nose ošéfuje i holka s IQ 78. A pokud bude mít rovnej metr podle nějakých pravidel, tak podstatně líp.
Že je to práce nevděčná a nelze se zavděčit všem, to nepochybně. Taky to nikdo nemusí dělat, že jo. Ale když už to jednou děláš, je dobré to dělat tak, aby na webu vůbec někdo zbyl. At už živí lidé nebo jejich příspěvky. Což se K nějak nedaří, takže ty jeho přístupy k moderování asi nebudou úplně ideální.

Tyhle absurdní kecy, že by zpovědnice bez káčka skončila, jsou ad absurdum na entou. Byla tady před ním a ... jo, po něm už tady možná opravdu nebude, ale ne proto, že skončil, ale proto, jak to jako správce vedl.

Muži i projekty jsou totiž posuzováni ne podle keců, ale podle VÝSLEDKŮ.
A ty jsou za posledních 10 let opravdu špatné. Kdyby totiž byly dobré, mohl by pan správce argumentovat těmi výledky a ne mazáním a bany.
A každý kritik by byl k smíchu nebo radši mlčel.
Ale když i Alienův blog nebo nějaký poslední článek měl větší traffic než dnešní zpovědnice, je něco zatraceně špatně. A garantuji každému, že kdyby to vlastnil resp. vedl někdo rozumný a schopný, do roka a do dne je tu zase narváno.
Protože zpovědnice sama o sobě jako webová platforma je geniální a nadčasové dílo, které stačí jen rozumně spravovat a jede skoro samo. Fakt, že ani pod nejhoršími moderátory internetové historie a s nejnetečnějším technickým správcem dodnes neskončila, mluví sám za sebe.

Já to ZARUČUJI.
15.04.2026 13:10:07
Michal-222:
Apd:
Práce moderátorů je trochu podobná práci politiků - ať udělají cokoliv, stejně je to vždycky špatně.
A já tohle teda nehodlám podporovat.
15.04.2026 09:51:15
Michal-222:
Apd:
Opravdu bych ocenil, kdybys útoky na Kaitena ze svého repertoáru na mém profilu vypustil.
14.04.2026 17:52:08
apd-nehašteřivýježíš ( ):
Míšo, přijde ti slušné pomlouvat a urážet kohokoliv, kdo se nemůže vyjádřit, protože mu kaiten plošně maže všechny příspěvky s banem, včetně těch, kde někomu slušně odpovídá na dotaz, který mu ten člověk položil?
A následně ho K křivě obviní ze lží, když sám prokazatelně lže.
Ale musím se kaitena zastat, oshii lže ještě víc.

Takže, zpovědnicová praxe je jednoduchá.
Kaiten s oshiim o někom nebo o něčem píšou špínu, lži, pomluvy, desinformace.
Když někdo odpoví nebo uvede fakta, tak ho kaiten smaže, začne plošně mazat s banem a obviní ho ze lží. A následně o něm dál se svým kamarádem lže.
Udělat si nemají lidé vlastní názor jak, když všechna odlišná vyjádření ke svým a oshiiho lžím kaiten smaže. A kaiten to navíc dělá z pozice administrátora, takže mu pár naivních lidí věří úplně všechno.
Klasická bolševická a cikánská férovka.

Jo, přesně i proto už sem skoro nikdo nechodí, protože kaiten podobnými praktikami skoro všechny lidi znechutil, vyštval, smazal, zabanoval.
Zatímco skutečné problémy zpovědnice vůbec neřeší.

Ps: Na tento příspěvek bude další ban a nechci chudákům místním kaitenovým kamarádům z řad stalkerů, fejkařů, trollů, hejtrů a spammerů zlovolně odebírat proxy k zasírání zpovědnice, které kaiten tak shovívavě podporuje.
Njn, pokud admin 24/7 řeší odlišné názory lidí, místo aby se věnoval své práci se skutečnými problémy webu, vypadá to přesně takhle.

Pps: Já se s nikým nehádám, michale. Pokud na mé příspěvky někdo reaguje, není to vskutku mé hašteření. A to ani v případě, že ho následně pošlu někam a už na něj dál nereaguju.
14.04.2026 09:13:31
Michal-222:
“ Vy jste na Aliena zbytečně oškliví, on není zlej, jen je to kecka, navíc zraněná. Já ho čtu, mě baví .”
Z toho co vím bych s tím tak úplně nesouhlasil (že není zlej), ale o zraněnosti asi nelze pochybovat.
13.04.2026 21:03:17
dotaz fem ( ):
Femifaši a kdo ho zranil ? Někdo mu dal přes hubu, nebo upad ?
13.04.2026 20:35:45
Femifašistka ( ):
Vy jste na Aliena zbytečně oškliví, on není zlej, jen je to kecka, navíc zraněná. Já ho čtu, mě baví .
13.04.2026 18:26:13
Michal-222:
Nechcete se jít haštěřit někam jinam?
13.04.2026 18:07:42
To jsou zase kecy. ( ):
Apd - psst ticho nebudu, jsem také dospělák. Máš smolíka. Tvůj koment je mimo záchodovou mísu.
13.04.2026 14:26:36
Lovec incelů:
"Jen nevím, proč si vybral zrovna mě"
Možná proto, že na něj reaguješ. Alík miluje pozornost.
Já ty jeho slinty automaticky mažu, jak se objeví apd-něco, přeskakuju, mažu, nevěnuju tomu ani vteřinu pozornosti. Jsou to nakonec jen slinty.
Když to uděláš taky, nejspíš tě bude nenávidět a nakonec to vzdá.
12.04.2026 22:20:54
apd-psst ( ):
Tjzk: Ticho, když mluví dospělí.
12.04.2026 02:05:15
Jenkolem ( ):
"michal se svým IQ 78 jistě velmi ocenil"

11.04.2026 22:41:35
To jsou zase kecy. ( ):
Apd píše " ženy jsou raději, když muž chlastá nebo je mlátí ". Aliene ty jsi pořádně upadl na hlavu, že plácáš takové nesmysly. Ty ženským vůbec nerozumíš, proto ti každá zdrhne.
11.04.2026 21:51:34
apd-comingout ( ):
Ad "Já si vzpomínám, že jsem se vždycky akorát všeho a všech hrozně bál...ale pravda je, že láska k holce to všechno změnila. Pro ni jsem byl ochotný udělat skoro cokoliv (pořád jsem, asi...). No - život bych asi vědomě neobětoval, ale jinak jsem byl ochotný jít i do věcí, o kterých se mi před tím skoro nezdálo."

To je docela hezký, až roztomilý.

Já tě vždy považoval za takového plyšového medvídka své ženy - myšleno v dobrém. Proto tě také mají i na zp rády určité typy žen, které by ho moc chtěly, ale nikdy neměly, heh.
Prostě ten typ muže, co si vybere hodně zamlada svou ženu a pak pro ni žije.
Ono to asi ani jinak nejde. Můj starší kamarád říkal, že pro ženu a rodinu musíš žít, jinak o ni přijdeš. Něco na tom určitě je.

Proto chlapi, kteří před těmi vztahy mají už nějaký bohatší osobní život (kariéra, koníčky, kamarádi), tak je s tím problém, protože ženy se je o to snaží připravit, aby měly je i jejich zdroje jen pro sebe (dělá to každá). Ženy jsou radši, když muž chlastá nebo je mlátí, než když má nějaký svůj bohatší život. Jejich koníčky nebo projekty přímo nenávidí, i když je s nimi samozřejmě během zamilované fáze méně či více nadšeně sdílejí.
*
Ono to má i své stinné stránky, ale to je jiné téma (ona každá ta dvojice sériových vrahů tak fungovala např. Stodolovi). Klasicky tak vznikají rvačky. Prototypový příklad je tjv, kde ta smečka psíků kolem ní napadne každého, na koho ukáže.
*
"A navíc - já byl vždycky tak trochu vyloučený z běžné společnosti, takže možná by tahle hrozba na mě zas až tolik neplatila."
Fakt?
To už počítám dávno neplatí, ne?
Ony manželky a děti muže ani nenechají žít někde v ústraní v klidu ve své noře.
*
Poslední dobou mi přijde, že tady píšeš docela soukromý coming out.
Nevím, jestli je to teda dobrý nápad, no.
Vím, že jsem tě mírně kritizoval, že o sobě nic neřekneš - ale tohle už je zase moc.
Já už bych sem nic soukromého nepsal. Je tady na to moc všehoschopných, vyloženě zlých magorů + bohatě stačej ti staří známí z dřívějška.
I když to tak třeba někomu nepřipadá, tak prostě píšu věci, které jsou mi úplně fuk vidět druhý den v bulváru + i ty hodně anonymizuju a zobecnuju (hejtři a stalkeři naučej - zdravíme oshiiho).

Už jsem si všiml, že to tady párkrát někdo porůznu proti tobě zneužil (i jsem se teda proti tomu sám vymezil, ač sis toho třeba nevšiml).
Tak kdyžtak, kdyby ti to tak kdykoliv připadalo u mě - nikdy to nebylo zamýšleným účelem. Když už, spíš si dělám srandu, kterou si u stejné věci klidně dělám sám ze sebe. Je fakt, že některé mé velmi cynické sebereflexní vtipy ze života v příspěvcích jsou jen pro jednoho muže a jednu ženu, tady je málokdo pochopí.
11.04.2026 20:25:36
apd-antioshii ( ):
Ad 22ce aka oshii

"Jsi dostatecne znamy"
Vážně? Kdo ho zná krom pár lidí na zp?

"relativne oblibeny"
Opravdu? Dá to víc než prsty jedné ruky nebo dvou? (neříkám, že je to málo)

"mas dobrou navstevnost profilu"
Jen jestli ji nemá jen díky mně.
Zvláště s ohledem na ty konspirační teorie uznávané i michalem, že za mě píše ten Alien, co ho dodnes čtou jinde desítky tisíc lidí.

"a tim se jeho "myslenky" siri ke znacnemu poctu obeti."
Čtenář = obět, kterou musíme chránit, aby nemohla číst. Ideálně všechny jiné názory a idee zakázat, a zastřelit za úsvitu, že jo?
Oni nám ty lidi drze pořád nějak moc čtou. Holt, "demokracie" lepšolidů.
Jinak, já se tím nějak tajím nebo co?

"Pomuze jen zrusit prispevky od neregistrovanych"
Souhlas, to jsem mu říkal taky, ale když on mě vůbec neposlouchá.
Ale hlavně se obávám, že když tady máme už dost dlouhý oboustranný konsenzus, že já občasně glosuju jeho příspěvky a on si tady ty glosy čte i ponechává - tak nejspíš má své důvody, proč to dělá a něco mu to dává (když pomineme tu návštěvnost profilu, heh).

To už jsme s michalem taky rozebírali. Bude to pravděpodobně snaha vidět věci i z pohledu jiných sociálních bublin, než je ta malá michala a soraye. Také z pohledu těch, kterým naslouchá nadkritický počet opozitně volících občanů.
Zvláště, když dokola prohrávají jejich zástupci volby a rozšiřuje se masa těch, kteří mají zcela odlišné vidění světa než oni. Tím hrozí i změna režimu na jiný.
Chce to zkusit pochopit, i když mu to úplně nejde. Kdyby místo hledání rozporů hledal styčné body shody, na které ho upozornuji, bylo by to lepší.

Ve skutečnosti jde o win-win situaci.
Já to chápu, michal to chápe, sorry to chápe, dokonce i káčko to chápe.
Jen ty to pořád nechápeš.
Až jeden nebo druhý usoudíme, že už se o win-win situaci nejedná, tak já přestanu psát, nebo michal začne mazat. Pokud a dokud to neděláme, asi víme, proč.

Ps: Ty jsi samozřejmě klasický rozesírač, který se na to navíc musí odhlásit.
Můžu si tipnout, oshii?
Samozřejmě, michal se svým IQ 78 jistě velmi ocenil, že jsi mu odborně vysvětlil, co si má myslet, a co má a nemá dělat.
Mimochodem, hodil jsem k Pajkovi do profilu nějakej pozitivnější příspěvek než ty oshiiho anonymní sračky. Oshii je holt morální dáreček mnoha tváří, ale kdo ho zná, ví svoje.
11.04.2026 17:31:03
apd-rýpavýkomár ( ):
Ad "Hlavně neber moc vážně co tady uslyšíš, jinak z toho za chvíli zblbneš..."
Nejtěžší v životě je řídit se vlastními radami.
11.04.2026 17:24:33
apd-protiváha ( ):
Ad "Jen nevím, proč si vybral zrovna mě"
Já si tě nevybral, to už za mě udělala jiná.
Já pouze občasně reaguji na tvé dobré, nebo naopak špatné či extremistické příspěvky. To musíš na veřejném internetovém foru očekávat - zpětnou vazbu od lidi, co s tebou souhlasí nebo nesouhlasí.
Zvláště, pokud se angažuješ v některých tématech extremisticky a negativně.
Což zjevná snaha u tebe nebo u soraye rozbíjet lidem vztahy a rodiny s dětmi, je.
A zvláště, když jsi tu jeden z příspěvkově nejaktivnějších uživatelů. Navíc, pokud tak často používáš slovíčko MY a stavíš se za mluvčího nějaké údajné větší nebo menší skupiny osob s protirodinnými a kapitalistickými postoji.

Pokud ti zpětná vazba od lidí na tvé aktivity vadí, zavři si profil, nebo si znepřístupni vzkazy od neregistrovaných.

Jen glosuju tvé vlastní příspěvky, nic víc a nic méně.
Nic víc v tom nehledej.
Vy rádoby lepšolidi pořád něco v něčem konspiračně a hystericky hledáte.
Přitom má pouze někdo jiný názor na vámi šířené nesmysly.
Sami střílíte na lidi jiných názorů ostrými a vůbec se s ničím a s nikým nemažete.
Ale, když vám někdo už jen mírně odpoví fakty a argumenty, tak se z toho psychicky skládáte. Ono je pro tebe snadné pořád kopat v přesile do slabších a do žen, michale. Tak ti vůbec neuškodí, zkusit to i s někým osobnostně, argumentačně a rétoricky silnějším.
Chápu, že pro tebe nebo pro sorry je ideální svět, ve kterém budou mít všichni lidé úplně stejné hodnoty a názory, jako máte vy dva. Ale tak tomu naštěstí pro nás pro všechny není a nebude.

Když napíšeš něco dobrého, taky jsem tě pochválil. Také se poslední dobou ve více věcech shodneme. Potíž je spíše tvá nekonzistence, kdy zvláště na téma ženy a vztahy jeden den házíš čistě šovinistické postoje, abys v noci cítil vinu nebo byl doma umravněn, a další den zaujímal radikálnější feministické pozy než soraya.
Já se opravdu snažím a bůh to vidí , být na tebe co nejlaskavější a diplomatický. Tak si nehraj na mučednici , to přenech své ženě.
*
Pokud něco, dělám především vyvažující PROTIVÁHU místním negativním proudům a osobám. Pokud jsi to stále nepochopil, máš na téma mého občasného procházení zpovědnicí komplexní příspěvek u Opcoma v profilu.
11.04.2026 16:09:07
Návrat do minulosti:
Prudíš právě ty.
Proč mi na polovinu slušné diskuze, která trvá dny neodpovíš? Máš nějakou poruchu vnímání nebo co?
Vždyť jsme se bavili o běhání.
A své názory taky měníš jako počasí jak se ti to hodí, jsem si všiml.
Jednozu zastáváš tohlento, potom zase něco jiného.
Mlčíš, abys jindy zase někoho pranýřoval. Kdes teda byl v tom předchozím případě?
11.04.2026 05:19:25
Návrat do minulosti:
Ahoj, nechápu proč se děláš. Jestli prostě si děláš prcku nebo? Určitě prcku, protože v diskuzích jinak jsi schopen řádit. Ale na dotazy na profilu reaguješ fakt podivně, chlape.
Pridanie nového zápisu
TVOJA PREZÝVKA:  TVOJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk