apd-magor ( ):
Tak hlavně, že ty mu to tady vůbec nezasíráš, přizdisráči zbabělá...
|
vegetol47PFL5604H ( ):
Že ty se kajťo, snažíš přijít věcem na kloub? Skoro celý den nezapnutý internet, DVD... Samá voda, samá voda, "nebo jak se řiká té věci, co se maže na chleba".
|
Norbert. ( ):
kaiten: Díky. A omluv toho magora, že ti naším osobním sporem zasírá zpovědi i profil...
|
Koncový styk výhybky:
No, může se to jako zbytečné zdát, ale je snad lepší přizdisráčství tiše trpět a stávat se jeho obětí?  Takto jsem Norberta aspoň přiměl, aby o svých psychických problémech, které si bůhvíproč spojuje se mnou, psal přímo mně, a ne mojí kámošce ve stylu "on je fakt zlej, nebav se s nim".
Lovčíku, co to nevidím?  Já myslel, že mě od nynějška ignoruješ...
|
Lovec incelů:
Ahoj, poprosím 1266700.
Diskuze o mně, navíc vyvolává dojem, že je to nějaké "tajemství o mně", které někde vyčmuchali, dost to připomíná stalking. Díky.
|
Koncový styk výhybky:
Mocný Kaitene, padám do kolen před Tvou moudrostí a velikostí! Slyš, že mě hluboce rmoutí, že můj statusík 1266697 se protiví Tvé moci.  Chápal jsem to tak, že když ten uživatel není registrovaný a často mění přezdívky, sotva by si je mohl nárokovat jako duševní vlastnictví, a sotva bych se toho vlastnictví ve svém statusíku mohl dotknout. Soudní moc vykonaná tvojí rukou je mi ale svatá – takže uznávám, že výklad byl extenzivní. Přepsal jsem statusík (nově pod číslem 1266700) tak, aby přezdívka dotyčného nebyla zmiňována.  Zmíněn je pouze Lovec, který tomu však dle svých slov nevěnuje pozornost. Omlouvám se a slibuji, že do budoucna na to dám větší pozor.
|
Lovec incelů:
Norbert: nejlepší řešení je dotyčného ignorovat, jakože úplně.  já tak od nynějška činím.
|
Norbert. ( ):
1266697
Příklady temat, která budou administrátory mazána a uživateli za vložení příspěvku může být blokován přístup na portál:
Diskuze o ostatních uživatelích
|
kaiten:
Popravdě ani jsem si toho nevšiml, ale asi jo - toleroval bych to komukoliv
|
Svitavská poluce off ( ):
Ahoj, ty útoky na Výkuka od TJV jsou v pořádku? 1266675
Mě by to třeba mrzelo, kdybych neměl rodinu a někdo se do mě takto navážel
A není to poprvé co ona na něj útočí
Kdyby toto nepsala TJV, ale kdokoliv jiný, bylo by to tolerováno?
|
Kazmír kameník ( ):
|
Svitavy se nezdají:
Poté Michal sprostě útočí i na mě. A proč? Protože jsem napsal, že kaiten mi nikdy michala nevykouřil, a že nemám žádné důkazy o tom, že by kaiten kouřil michaly. Tedy jsem se kaitena zastal. Zřejmě už je Michal tak pomatený, že si myslí, že nekouřit michaly je amorální, a proto nadává a vyhrožuje každému, kdo si vůbec dovolí zpochybňovat, že kaiten kouří michaly... Rozklad osobnosti v přímém přenosu.
|
Svitavy se nezdají:
Michal má každopádně obrovský problém. Buď pomlouvá admina, nebo se dopouští zabíjení lidí, a ty ještě nazývá vulgárními výrazy. Jestli mu i toto projde, tak není divu, že je na tom Zpovědnice tak, jak na tom je....
|
Jen se ptám ( ):
Dobrý den, chtěl bych nahlásit, že uživatel Michal-222 o vás v této zpovědi 1266651 tvrdí, že nakládáte čuráky do sudů s otcem a potom je kouříte. Je to pravda?
|
kaiten:
Dík. A tvá reakce byla podle mě zcela adekvátní
|
Phoenix A ( ):
Klidně smaž i mě, nechal jsem se trochu unést.
|
Phoenix A ( ):
https://www.zpovednice.cz/detail.php?sta tusik=1266608
Vicugne tam někdo sprostě nadává.
|
Bivojj z lesa ( ):
Já nad tím mastím, protože ta záchranářská akce mi přijde vzrušující, ne to zvíře které a oni tu velrybu přece netyraj ale zachraňují a to je hodně moc vzrušující
|
Kazmír ( ):
Ahoj, mě tam taky někdo fejkuje.
Normálně nemám absolutní problém s tím, když mě někdo fejkuje. Ale když mě někdo fejkuje tím způsobem, že píše, že honím nad tím, jak někdo týrá zvíře, tak to mi vadí.
Tak kdyby jsi prosím zakročil
|
Urolog Proktolog ( ):
Ahoj, já bych chtěl nahlásit komentář v mé diskuzi, který si myslím, že je má blízko k zoofilii
1266606
"Ja sleduju jak lidí týraj...eh teda zachraňují tu velrybu a u toho mastím kladu"
- Bivojj z lesa
|