Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRÁCIANavigační lišta TABLONavigační lišta ŠTATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMôŽTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštevníka
kaiten
Bylo to fajn

Index důvěry:
468

Má k rozdělení:

30

15



Pohlavie: muž
Vek: 59
V spovednici pôsobí od: 18.09.2003 02:40:16
Číslo profilu: 4262
Naposledy sa prihlásil: 18.06.2026 18:47:12
Posledné rozhrešenie dal: 18.06.2026 12:26:08
Doteraz napísal rozhrešení: 29284
Bodovanie aktivity: 0 bodov
Počet návštev tohoto profilu: 1050827
Obľúbené WWW:
Vstupný dotazník:   zobraz
Osobné štatistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: #tekíla#
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Člen klubu Spovednice
Stály návštevník
Registrovaný návštevník



Osobná návštevná kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
03.05.2026 16:23:46
apd-magor ( ):
Tak hlavně, že ty mu to tady vůbec nezasíráš, přizdisráči zbabělá...
03.05.2026 16:11:03
vegetol47PFL5604H ( ):
Že ty se kajťo, snažíš přijít věcem na kloub? Skoro celý den nezapnutý internet, DVD... Samá voda, samá voda, "nebo jak se řiká té věci, co se maže na chleba".
03.05.2026 16:05:27
Norbert. ( ):
kaiten: Díky. A omluv toho magora, že ti naším osobním sporem zasírá zpovědi i profil...
03.05.2026 15:36:21
Koncový styk výhybky:
No, může se to jako zbytečné zdát, ale je snad lepší přizdisráčství tiše trpět a stávat se jeho obětí? Takto jsem Norberta aspoň přiměl, aby o svých psychických problémech, které si bůhvíproč spojuje se mnou, psal přímo mně, a ne mojí kámošce ve stylu "on je fakt zlej, nebav se s nim".

Lovčíku, co to nevidím? Já myslel, že mě od nynějška ignoruješ...
03.05.2026 13:48:56
Lovec incelů:
Ahoj, poprosím 1266700.
Diskuze o mně, navíc vyvolává dojem, že je to nějaké "tajemství o mně", které někde vyčmuchali, dost to připomíná stalking. Díky.
03.05.2026 13:25:52
Koncový styk výhybky:
Mocný Kaitene, padám do kolen před Tvou moudrostí a velikostí! Slyš, že mě hluboce rmoutí, že můj statusík 1266697 se protiví Tvé moci. Chápal jsem to tak, že když ten uživatel není registrovaný a často mění přezdívky, sotva by si je mohl nárokovat jako duševní vlastnictví, a sotva bych se toho vlastnictví ve svém statusíku mohl dotknout. Soudní moc vykonaná tvojí rukou je mi ale svatá – takže uznávám, že výklad byl extenzivní. Přepsal jsem statusík (nově pod číslem 1266700) tak, aby přezdívka dotyčného nebyla zmiňována. Zmíněn je pouze Lovec, který tomu však dle svých slov nevěnuje pozornost. Omlouvám se a slibuji, že do budoucna na to dám větší pozor.
03.05.2026 11:54:12
Lovec incelů:
Norbert: nejlepší řešení je dotyčného ignorovat, jakože úplně. já tak od nynějška činím.
03.05.2026 11:44:44
Norbert. ( ):
1266697
Příklady temat, která budou administrátory mazána a uživateli za vložení příspěvku může být blokován přístup na portál:
Diskuze o ostatních uživatelích
02.05.2026 22:22:23
kaiten:
Popravdě ani jsem si toho nevšiml, ale asi jo - toleroval bych to komukoliv
02.05.2026 21:20:00
Svitavská poluce off ( ):
Ahoj, ty útoky na Výkuka od TJV jsou v pořádku? 1266675

Mě by to třeba mrzelo, kdybych neměl rodinu a někdo se do mě takto navážel
A není to poprvé co ona na něj útočí

Kdyby toto nepsala TJV, ale kdokoliv jiný, bylo by to tolerováno?
02.05.2026 17:47:20
Kazmír kameník ( ):
To u tjv ve zpovědi nepíšu já
01.05.2026 19:47:38
Svitavy se nezdají:
Poté Michal sprostě útočí i na mě. A proč? Protože jsem napsal, že kaiten mi nikdy michala nevykouřil, a že nemám žádné důkazy o tom, že by kaiten kouřil michaly. Tedy jsem se kaitena zastal. Zřejmě už je Michal tak pomatený, že si myslí, že nekouřit michaly je amorální, a proto nadává a vyhrožuje každému, kdo si vůbec dovolí zpochybňovat, že kaiten kouří michaly... Rozklad osobnosti v přímém přenosu.
01.05.2026 19:40:25
Svitavy se nezdají:
Michal má každopádně obrovský problém. Buď pomlouvá admina, nebo se dopouští zabíjení lidí, a ty ještě nazývá vulgárními výrazy. Jestli mu i toto projde, tak není divu, že je na tom Zpovědnice tak, jak na tom je....
01.05.2026 17:34:07
Jen se ptám ( ):
Dobrý den, chtěl bych nahlásit, že uživatel Michal-222 o vás v této zpovědi 1266651 tvrdí, že nakládáte čuráky do sudů s otcem a potom je kouříte. Je to pravda?
29.04.2026 23:15:24
kaiten:
Dík. A tvá reakce byla podle mě zcela adekvátní
29.04.2026 22:58:28
Phoenix A ( ):
Klidně smaž i mě, nechal jsem se trochu unést.
29.04.2026 22:41:28
Phoenix A ( ):
https://www.zpovednice.cz/detail.php?sta tusik=1266608

Vicugne tam někdo sprostě nadává.

29.04.2026 19:05:56
Bivojj z lesa ( ):
Já nad tím mastím, protože ta záchranářská akce mi přijde vzrušující, ne to zvíře které a oni tu velrybu přece netyraj ale zachraňují a to je hodně moc vzrušující
29.04.2026 19:03:23
Kazmír ( ):
Ahoj, mě tam taky někdo fejkuje.

Normálně nemám absolutní problém s tím, když mě někdo fejkuje. Ale když mě někdo fejkuje tím způsobem, že píše, že honím nad tím, jak někdo týrá zvíře, tak to mi vadí.

Tak kdyby jsi prosím zakročil
29.04.2026 18:59:34
Urolog Proktolog ( ):
Ahoj, já bych chtěl nahlásit komentář v mé diskuzi, který si myslím, že je má blízko k zoofilii
1266606

"Ja sleduju jak lidí týraj...eh teda zachraňují tu velrybu a u toho mastím kladu"
- Bivojj z lesa


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk