Svitavy se nezdají:
Díky!
|
Posse:
ppppps: A dík moc. Neznamená to, že já jsem lepší, ale ty  A ačkoli soucítíš s kýmkoli, Jsme každej na základech povýšených těmi druhými
pppppppppppps: Fakt si to nazasloužím, beztak to smažu někdy
|
Posse:
Hele. Třeba zp nikdy nebyla o tom, co dokážeme přinést. Ale o tom, kdo jsme a komu přispějem. Takže tobě, nikomu jinýmu.
|
Posse:
Pppps: pokud jsi nikdy nehledala chybu ve me,tak opravdu mas muj obdiv. Byla to ma chyba a mas to, cemu rikaji srdce ze zlata.  Delka vlasu tu nespravi, ale zapsat si to za usi misto skrine bys mela
Dekuji moc
|
Posse:
A i tak aspoň musím uznat, áč nejsme kompatibilní, tak jsem rád když si tě čtu.  A přiznám se, že jsi mě s některým zdejšíma docela dala inspiraci na přemýšlení
Asi bych chtěl ocenit kým jsi, ale částečně je to i o tom, že potřebuji uzavřít ten loose end, takže je to sobecké. A děkuji ti za to, že nemáš woodoo doll, do které pícháš ty špendlíky
Tak pěknou sobotu. A vůbec cokoli
|
Posse:
Kdyby něco neřešto.  Kdysi jsi mě zranila. Ale já ti to oplatil. Což nebylo chlapský, přesto mě to ranilo - ta fotka bývalýho před šesti lety  Přesto že jsme si volali, plánovali rande. A máš za to mou omluvu. Nic mně neomlouvá, jako jsi tu byle tehdy pod tou holkou v červený mikině
Fakt pokud jsem tě někdy ranil, tak se za to omlouvám.
|
Návrat do minulosti:
Tak?
|
Návrat do minulosti:
Co Tě vedlo k té změně? Přítel nebo?
|
Návrat do minulosti:
Přeji příjemnou grilovačku, kobro!
|
Loca Loca:
Ahoj rybičko, už jsem se bála, že tě sežrala zlá paryba!  To je dobře, protože pupupu má piškotky a ty jsou zdravé na srdíčko  jak ti říkala maminka
|
mlsná ryba ( ):
Ahoj, připlula jsem k tobě na to slíbené jahodové pupupu.
|
Návrat do minulosti:
Nevěřící, jsem jaký jsem. Jen jsem trošku zklamán z jiných věcí. Ano, jsem takové trdlo, jaké jsem.
Pamatuji si to.
|
Návrat do minulosti:
Kéž bych uměl jako ty, vyjadřovat svoje pocity.
|
Návrat do minulosti:
Nazdar!
|
Peču ráda:
Děkuji též  seš fajn baba <3
|
Kdó-o ( ):
Ív, bro, na.
Uff na Díp!
Da ´v-mo,
in Chá!
Abr vmi.
Uff-to Dá,
tam ný,
ďaf-ďaf.
|
Návrat do minulosti:
https://www.youtube.com/watch?v=qAQHCswI A1c&list=RDqAQHCswIA1c&start_rad io=1
Budem dále pikliti?
https://www.youtube.com/watch? v=5KIAKo2w4bg&list=RD5KIAKo2w4bg& ;start_radio=1
|
Návrat do minulosti:
Z filmu:
Můžeš mě prosím držet, dokud neusnu?
|
Návrat do minulosti:
Tam, tutam jsem dlouho nebyl. Ale jen něco málo jsem zahlédl a potěšilo mě zlepšení.
|
Návrat do minulosti:
Nikomu to neubližuje, jen někoho oslavuje.
A Mr D aspoň může říkat to svoje, ty ji manipuluješ, když on sám Tě mohutně manipuluje a zakazuje přátelé. OMG, OMG, OMG, co je ten lotr zač, že si toto může dovolit? OMG, OMG, to snad není možné co mu projde, prominou. OMG, je toto možné?
Já se Ti nedivím, žeš toto, ale... prostě... musím...
|